בחרו הטיפול לכינים שמתאים לכם

לרשותכם מגוון מסלולי טיפול להסרת כינים במחירים שונים

אנחנו החברה היחידה בישראל עם רישיון שימוש במכשיר ® AirAllé שמבוסס על טכנולוגיה חדשנית ובלעדית לטיפול בכינים באמצעות אוויר מחומם. המכשיר מזרים אוויר מחומם לאורך השערות ומתחתן ובכך מייבש את הכינים והביצים. ולגבי טמפרטורת האוויר, אין לכם מה לדאוג. האוויר פחות חם מהאוויר שיוצא ממייבש שיער או ממכשיר לייבוש ידיים.

בשלושה שלבים פשוטים נוכל לעזור לכם ולילדכם ליהנות מראש נקי מכינים וביצים. אנחנו מקפידים על שלושת השלבים האלה כדי להבטיח שנוכל לספק לכם את הדרך היעילה, הבטוחה והמדויקת להוריד מעצמכם לפחות דאגה אחת מהראש.

3. בחירת הטיפול

המטרה שלנו היא להבטיח לכם חיים ללא כינים. אם מצאנו בבדיקה שלילדכם יש כינים ותבחרו לבצע אצלנו את הטיפול, נקזז לכם את עלות הבדיקה ממחיר הטיפול.

2. אבחון מדויק

לאחר הבדיקה הקלינאית תציג לכם תמונה ברורה לגבי מצב הכינים ותמליץ על אפשרויות הטיפול המתאימות, בהתאם לרמת התפשטות הכינים ולשיקולי התקציב שלכם.

1. בדיקה מקיפה

נתחיל בבדיקה מקיפה של השיער והקרקפת של הילד או הילדה ע"י קלינאית מוסמכת, במטרה לזהות את כל הביצים והכינים.

בדיקה מקיפה

הקלינאיות שלנו יבדקו בקפידה את השיער והקרקפת. במקרה שהבדיקה תגלה נוכחות פעילה של כינים, ותרצו שנטפל בהן – דמי הבדיקה יכללו במחיר הטיפול. כיוון שכינים בדרך כלל מתפשטות מהר בתוך המשפחה, מומלץ מאוד במקרה של הדבקה לבדוק את כל שאר המשפחה.

טיפול מלא עם מכשיר ® AirAllé

 

טיפול מלא באמצעות המכשיר הרפואי הבלעדי שלנו ®AirAllé שמאושר ע"י ה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי) ומשרד הבריאות.

נתחיל את הטיפול עם המכשיר ונזרים אוויר מחומם על השיער במשך 30 דקות, נמשיך בסירוק מקצועי של השיער ונסיים בשטיפה מקומית של הראש. אורך הטיפול הוא פחות או יותר שעה, תלוי באורך השיער.

אין צורך בטיפולים חוזרים או לחזור לקליניקה למעקב אחר הטיפול. למעשה, אנחנו כל כך בטוחים בטיפול המלא שלנו, שאנחנו נותנים לכם אחריות מלאה למשך 14 יום!

טיפול ® AirAllé אקספרס

טיפול אקספרס מתאים למעוניינים בטיפול במכשיר ה- ® AirAllé אבל בתקציב נמוך יותר. טיפול האקספרס כולל טיפול מלא במכשיר אבל ללא סירוק שאותו תוכלו לעשות בעצמכם בבית. מאחר שהיעילות המובטחת של הטיפול מתבססת גם על איכות הסירוק, לא נוכל במסלול הזה להבטיח ראש נקי לחלוטין מכינים וביצים.

טיפול סירוק בלבד (מתחת לגיל 4)

טיפול סירוק מתאים לילדים מתחת לגיל 4 וכולל סירוק יסודי בקליניקה להוצאת הכינים והביצים. משך הטיפול תלוי באורך השיער וברמת התפשטות הכינים. כיוון שהטיפול לא כולל שימוש במכשיר ® AirAllé לא נוכל להבטיח ראש נקי לחלוטין מכינים וביצים.

* לתשומת ליבכם: הטיפול במכשיר ® AirAllé לא מתאים למי שאינם מסוגלים לחוש בטמפרטורה או בכאב, לא מסוגלים לתקשר אי נוחות גופנית, בעלי פצעים פתוחים בראש או סימנים חריגים בעור או בקרקפת, קיבלו טיפול בקרינה בראש במהלך 6 החודשים האחרונים ולילדים מתחת לגיל 4.

Copyright © 2020 Lice Clinics of America. All rights reserved.
Message Us on WhatsApp