הדרך הבטוחה, המהירה והנוחה
לראש נקי מכינים

הטיפול החדשני שלנו מחסל את הכינים והביצים בטיפול אחד בלבד. מהסיבה הזאת הוא מתאים במיוחד אם אין לכם (ולמי יש..) זמן, כוח וחשק להתעסק עם סיוט הכינים. הטיפול יתבצע אצלנו בקליניקה או ע"י קלינאית מוסמכת.

טכנולוגיה חדשנית ויעילה

הטיפול מתבצע ב-3 שלבים פשוטים וכולל טכנולוגיה חדשנית ובלעדית של הזרמת אוויר מחומם על הכינים והביצים. הטכנולוגיה מאושרת על ידי ה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקני) ומשרד הבריאות.
התקשרו עכשיו ונעזור לכם לבחור את מסלול הטיפול שהכי מתאים לכם.

הצלחה מוכחת גם נגד הכינים
העמידות ביותר

במהלך השנים הכינים פיתחו עמידות לרוב התכשירים הרגילים להסרת כינים שנמכרים בחנויות. זו הסיבה שכיום התכשירים כבר כמעט לא יעילים. הטיפול הייחודי שלנו הוכח כיעיל ביותר גם להסרת כינים עמידות במיוחד. עד היום ביצענו כבר מעל ל-675,000 טיפולים מוצלחים עם פחות מ-1% טיפולים חוזרים.

טיפול אחד בלבד
ללא צורך בסירוק יומיומי!

טיפול אחד וזהו!

בואו לטיפול בקליניקה שלנו!

שומרי הראש – באחריות!
התקשרו עכשיו 077-220-0284

מה אומרים עלינו

הבת שלי נדבקת בכינים ברמה לא נורמלית – הייתי במכון במקום אחר לפני שהגעתי לאיילת וקיבלנו שם טראומה. קיבלתי המלצה על איילת – אחרי 4 ביקורים אני יכולה להגיד עם יד על הלב …אין לכם מה לחפש במקום אחר ! אנשים טובים, מקצוענים ונקיים.

שרה

ממליצה בחום על הטיפול בשומרי ראש
מאז הטיפול לבת שלי יש לי שקט נפשי!
הגעתי חשדנית מאוד לגבי יעילות הטיפול ונוכחתי לדעת שזה באמת עובד!!
הקליניקה נקייה ונעימה
מטפלים בסבלנות ובנחישות
תודה רבה

קרן

הגענו לשומרי הראש מתוך יאוש בטיפול בכינים בשיערה הארוך והסבוך (מתולתל) של בתי. צליל ואיילת המקסימות נרתמו למשימה לניקוי הראש במקצועיות, רגישות וסבלנות ראויה לציון. לאחר הטיפול הראש נקי והילדה (ואני כמובן) מאושרות. ללא ספק נחזור במידת הצורך. ממליצה בחום ובאהבה.

אפרת
Copyright © 2020 Lice Clinics of America. All rights reserved.
Message Us on WhatsApp