השאלות ששואלים אותנו לעתים קרובות

(ומה שאנחנו עונים)

מכשיר ה-AirAllé הורג את הכינים והביצים באמצעות אוויר מחומם שמוחדר מתחת לשיער. היעילות של הטיפול היא תוצאה של שילוב מדויק בין הטמפרטורה של האוויר, זרימת האוויר, טכניקת הטיפול ומשך הטיפול.

האוויר המחומם בטוח לחלוטין לשימוש, והדברת הכינים נעשית ללא כל שימוש בחומרים רעילים וכימיקלים.

טיפולים שהורגים רק את הכינים ולא את ביצי הכינים לא באמת פותרים את הבעיה. כי גם אם הכינים ימותו מהביצים יבקעו עוד כינים שגם יטילו ביצים, וחוזר חלילה. הטיפול שלנו לעומת זאת, הורג גם את הכינים וגם את הביצים ובכך פותר את הבעיה.

הבדל נוסף הוא שטיפולים אחרים טוענים לחיסול של 90-95% מהכינים. אנחנו לעומת זאת, נפטרים מיותר מ-99% של הכינים והביצים בראש בתוך שעה (בטיפול המלא).

בנוסף, הטיפול במכשיר AirAllé לא משתמשים בחומרי הדברה ובחומרים רעילים כמו בחלק מהמוצרים הקיימים ואין צורך להגיע לטיפולים חוזרים או למעקב לאחר הטיפול.

משך הזמן הממוצע של הטיפול הוא שעה. חצי שעה מוקדשת לטיפול במכשיר ושאר הזמן לסירוק והוצאת השאריות שנותרו בשיער. זה אמור לקחת חצי שעה אבל במקרים מסוימים של שיער עבה או ארוך, זה יכול לקחת יותר זמן כדי להשלים את הטיפול המלא.

הבדיקה הראשונית של הראש לוקחת 5-15 דקות תלוי בעובי ואורך השיער.

יש לנו מספר מסלולי טיפול במחירים שונים. בנוסף, אנחנו מציעים חבילות טיפול משפחתיות.

לפירוט המסלולים והמחירים לחצו כאן.

המטופל מרגיש כמו עיסוי ראש חמים כשהמכשיר נושף אויר נעים על הקרקפת.

כן, זה עובד! המכשיר מאושר על ידי ה- FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי) ומשרד הבריאות הישראלי כך שכל הנתונים שאנחנו מציגים נבדקו ואושרו מבחינה קלינית.
למדו עוד על האופן שבו פועל המכשיר

אנחנו כל כך בטוחים לגבי היעילות של הטיפול שאנחנו מבטיחים לך 100% שביעות רצון. לאחר הטיפול במסלול המלא יש לך אחריות של 14 יום. אם בזמן הזה נראה שפספסנו משהו מובטח לך טיפול חוזר ללא עלות.

יחד עם זאת חשוב להבין שאם הראש שלך יהיה שוב קרוב לראש עם כינים, בהחלט יכול להיות שתידבק שוב. כדי להימנע מהדבקה תוכלו לרכוש אצלנו גם תכשירים יעילים למניעת ההדבקה.

על דרכים נוספות להימנע מהדבקה לחצו כאן

כל אחד מעל גיל 4 יכול לקבל את הטיפול המלא עם מכשיר ה- AirAllé.

מתחת לגיל 4 הטיפול כולל רק ​​את סירוק השיער.

למרות שהאוויר המחומם שנפלט מהמכשיר חם פחות מהאוויר של מייבש שיער או מייבש ידיים, לא נוכל לטפל בבעלי רגישות גבוהה לחום או לכאב, לבעלי פצעים או חתכים על הקרקפת ולילדים מתחת לגיל 4.

לא! הסיבה הראשונה היא שמייבש שיער פחות יעיל כיוון שהוא פועל על השיער. המכשיר שלנו לעומת זאת מזרים את האוויר החם מתחת לשיער ישירות על הכינים והביצים שנמצאות קרוב לקרקפת.

סיבה נוספת ויותר משמעותית היא שמייבש שיער פולט אוויר חם יותר מהמכשיר שלנו. וכאשר מחממים מקום אחד למשך מספר דקות – כמו שנדרש כדי להשמיד את הכינים והביצים – עלולים לקבל כוויה בקרקפת.

המכשיר שלנו מתוכנן להוציא אוויר חם, יבש ומבוקר שלא ישרוף את הקרקפת. אם האוויר מתקרב לטמפרטורה גבוהה המכשיר משמיע אזהרה והטיפול מופסק מיד. במייבש שיער אין לכם דרך לדעת אם האוויר חם מדי וידועים לא מעט מקרים שהסתיימו בכוויות ראש.

Copyright © 2020 Lice Clinics of America. All rights reserved.
Message Us on WhatsApp