מוצרים לטיפול בכינים

שמפו לניקוי מעולה 

שמפו זה מיועד לחפיפה לאחר שימוש בחומר לטיפול בכינים. מכיל תערובת של חומרי ניקוי, אשר מנקה לעומק ומסירה ביעילות שמנים ומשקעים אחרים שמצטברים על הקרקפת. 236 ml

₪40.00 ליחידה

ערכה להסרת כינים

הערכה שלנו להסרת כינים פותחה במהלך שנים של מחקר בקליניקות המקצועיות של חברת Lice clinic. הערכה אופטימלית לשימוש ביתי והיא מכילה את כל מה שצריך כדי לטפל בכינים בצורה בטוחה ויעילה- ללא רעלים או חומרי הדברה. הערכה מיועדת עבור אדם אחד ומספיקה לשני טיפולים. 

הערכה מכילה- חומר לטיפול בכינים 155 ml, מכשיר המסייע להחדרת החומר בשיער, מסרק להסרת כינים.

₪100.00 לערכה

שטיפה פעילה

זהו החומר שאנו משתמשים בקליניקה על מנת להרוג את הכינים, הוא ללא רעלים או חומרים מדבירים. החומר מונע מהכינים לרוץ ומקל על ההסרה שלהן ושל ביציהן מהשיער- אנו ממליצים לרכוש עם מוצר זה את המסרק להסרת כינים שלנו. 

237 ml 

₪65.00 ליחידה

שטיפה פעילה

זהו החומר שאנו משתמשים בקליניקה על מנת להרוג את הכינים, הוא ללא רעלים או חומרים מדבירים. החומר מונע מהכינים לרוץ ומקל על ההסרה שלהן ושל ביציהן מהשיער- אנו ממליצים לרכוש עם מוצר זה את המסרק להסרת כינים שלנו.

473 ml

₪120.00 ליחידה

מוס לסירוק

המוס מסייע להוצאת ביצי הכינים אשר דבוקות חזק לשערה. הוא מכיל אנזים שחודר לחלבון שבדבק וממיס אותו. הוא מסייע בהסרה במיוחד בשילוב עם מסרק הכינים.

₪50.00 ליחידה

ערכה לטיפול חירום

הערכה לטיפול חירום כולל את המוצרים הכי טובים שיש לנו לטיפול ומניעה בערכה אחת! שטיפה פעילה (חומר נגד כינים), מוס לסירוק ומסרק כינים מקצועי לטיפול ותרסיס למניעה לשמור על ראש נקי.

₪160.00 לערכה

מוצרים למניעת כינים

מרכך למניעה

Our preventive lice products contain essential oils that attack a louse’s olfactory nerves. The lice conditioner will smell pleasant to you and your child, but not to lice. Since lice move to new hosts primarily through head-to-head contact, they are less likely to move to a head that smells like this “stinky” conditioner.

You can use the lice conditioner daily, or whenever you normally condition your hair.

₪40.00 ליחידה

שמפו למניעה

מוצרי המניעה שלנו מכילים שמנים חיוניים אשר תוקפים את עצבי הריח של הכינים. הריח של השמפו יהיה נעים עבורכם ועבור ילדיכם אך לא עבור הכינים. מכיוון שהכינים עוברות לראש חדש בעיקר דרך מגע ראש בראש, הן פחות ירצו לעבור לראש שמריח כמו השמפו הזה.

ניתן להשתמש בשמפו על בסיס יומיומי, או בכל פעם שאתם חופפים את השיער.

₪40.00 ליחידה

תרסיס למניעת כינים

Our preventive lice spray contains essential oils that attack a louse’s olfactory nerves. The preventive spray will smell pleasant to you and your child, but not to lice. Since lice move to new hosts primarily through head-to-head contact, they are less likely to move to a head that smells like this “stinky” spray.

You can spray this preventive product on the head daily.

₪40.00 ליחידה

תרסיס למניעת קשרים

תרסיס המכיל את כל החומרים שדוחים כינים כמו בתרסיס למניעה, אך בנוסף מכיל גם מתיר קשרים ומרכך. בטוח לשימוש יומי.

₪40.00 ליחידה

ערכה למניעה

הערכה משלבת את המוצרים היומיומיים הכי טובים שלנו לדחיית כינים. מכילה את השמפו, המרכך והספריי למניעה אשר מאפשרים לשמור עלייך ועל המשפחה. 

₪110.00 לערכה

גומיות שיער למניעה

גומיות לשימוש חוזר, מושלמות לשמירה על שיער נקי מכינים. החבילה כוללת 4 גומיות המכילות שמנים חיוניים(100% טבעי). כל גומייה ניתנת לשימוש  חוזר במשך שבועיים של הגנה. הגומיות מתאימות לשימוש מעל גיל 3.

₪25.00 ליחידה הכולל 4 גומיות

Copyright © 2020 Lice Clinics of America. All rights reserved.
Message Us on WhatsApp